Skip directly to content

Программа «Заради життя»

Інформація для лікарів.

Програма «Заради життя» (Далі - «Програма») - це дисконтна програма, організаторами якої є компанія «Пфайзер Експорт Бі.Ві.». Управління Програмою від імені організатора здійснює приватне підприємство «Центр медично-фармацевтичної інформації Медикал Дата Менеджмент» (далі - «компанія МДМ» »). Участь у Програмі безкоштовна. Мета Програми - зробити лікарські засоби групи компаній Пфайзер, що беруть участь у Програмі (далі - «Лікарські засоби, що беруть участь у Програмі») і призначені лікуючим лікарем, більш доступними для всіх пацієнтів.

Термін дії програми з 1 квітня 2016 року по 31 грудня 2021 року. Компанія  «Пфайзер Експорт Бі.Ві.» має право внести зміни в терміни проведення Програми згідно з чинним законодавством України. Щоб отримати детальну і актуальну інформацію про Програму, її термінах, а також перелік Лікарських засобів, що беруть участь у Програмі, список аптек-учасниць Програми у Вашому місті, звертайтеся за телефоном гарячої лінії Програми 0-800-501-380 (дзвінки на яку безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України), час роботи гарячої лінії: з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 години.

Для того, щоб Ви мали змогу стати учасником програми, Вам необхідно заповнити інформовану згоду на участь у Програмі, яку Ви маєте передати компанії МДМ для подальшого зберігання.

Для участі пацієнта у Програмі пацієнт отримує Від Вас: брошуру пацієнта та картку.

Для участі Пацієнта у Програмі пацієнт має мати призначення (рецепт) на один із наступних лікарських засобів:

Акситиніб, Сунітініб, Кризотиніб, Палбоцикліб, Апіксабан, Соматропін, Каберголін.

Дана картка активована для однієї покупки Лікарських засобів, що беруть участь у Програмі, і може бути використана одразу після її отримання Пацієнтом. Для того, щоб у подальшому скористатися карткою і отримувати всі привілеї від її використання, Пацієнт повинен заповнити анкету, яка знаходиться у брошурі, і залишити заповнену анкету в аптеці, що залучена до Програми. Заповнення анкети та факт її подачі в аптеку, що залучена до Програми означає, що Пацієнт згоден і зобов'язується дотримуватися Умов та порядку участі в Програмі.

Пацієнт не може мати більше однієї картки для участі в Програмі. Після надання рецепта на препарат, що включений у Програму, картки участі у Програмі, пацієнти можуть отримувати фіксовані знижки від роздрібної ціни в аптеках-учасницях Програми на лікарські засоби, що беруть участь у Програмі.

Для отримання точної та актуальної інформації про розмір знижок і кількості лікарських засобів, дозволених для покупки за Програмою, необхідно зателефонувати за телефоном гарячої лінії Програми, або перегляньте офіційний сайт Програми:
https://pfizercard.com.ua/
Гаряча лінія Програми 0-800-501-380 (дзвінки на яку безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України, час роботи гарячої лінії: з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 годин) відповість на Ваші питання відносно участі, цілей, аптек-учасниць, використання карток по Програмі та інші питання щодо Програми.

 

PP-IBR-UKR-0031