Skip directly to content

Компанія Pfizer Україна - кращий роботодавець 2015!

Із величезним задоволенням ми хочемо розділити з Вами новину, що Pfizer Україна посіла 1-ше місце серед компаній України, де мріють працювати амбітні українці. ‘Білі комірці’ виокремлюють нашу компанію як краще місце для професійного та кар’єрного зростання за позитивну корпоративну культуру, інновації та баланс роботи й особистого життя.

В рамках дослідження були опитані працівники 573 національних та міжнародних компаній, котрі переконані, що працевлаштування компаніями-лідерами рейтингу може стати початком чудової кар’єри та можливістю повною мірою реалізувати власний креативний та професійний потенціал. ТОП 20 компаній перераховані нижче для ще більшого відчуття гордості:  Pfizer – №1!!!

Дослідження ґрунтується на методології World's Most Admired Companies, що проводиться з компанією  Hay Group з 1997 року. В Україні таке дослідження проводиться вперше у партнерстві з Hay Group Україна та журналом «Новое Время»*.

Дослідники стверджують, що переможці рейтингу не обов‘язково пропонують найвищий рівень заробітної плати, вони ліпше акцентують увагу на навчанні, прозорих кар’єрних перспективах і дієвих внутрішніх комунікаціях. Hay Group зазначає, що у такий спосіб роботодавці зменшують рівень відтоку кадрів, підвищують рівень ефективності й обов‘язково покращують свої фінансові показники. Більш важливим вважається  високий рівень задоволення своєю роботою (~90%)  співробітниками таких компаній.

Офіційний захід вручення нагород переможцям запланований на 17 вересня цього року.

Вітаємо!!!

 

Команда відділу кадрів та зв‘язків з громадськістю

Посилання: 
  • Юхименко А. «Лучшие места работы», Новое время страны. 2015; №23. 26 червня: 26-29.